Zawody z naszym udziałem

Data Nazwa Miejsce Wyniki
10.04.2022 XV Zawody o Pietruszkę Radzymin Pobierz
23.01.2022 Otwarte Halowe Mistrzostwa Mazowsza Radzymin Pobierz
04.12.2021 Grudniowe Radzymińskie Zawody Łucznicze Radzymin Pobierz
18.10.2020 Puchar Jesieni (Masters) Warszawa (Marymont) Pobierz
13.09.2020 VI Puchar Ożarowianki Masters (finał) Ożarów Mazowiecki Pobierz
13.09.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Ożarów Mazowiecki Pobierz
01-02.02.2020 XI Memoriał Hibnera Teresin Pobierz
23.11.2019 XIII Memoriał Józefa Trześniewskiego Radom Pobierz
15.09.2019 V Puchar Ożarowianki Masters (podsumowanie) Ożarów Mazowiecki Pobierz
14.09.2019 Otwarte Mistrzowstwa Mazowsza Ożarów Mazowiecki Pobierz
31.08-01.09.2019 XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Supraśl Pobierz
17.08.2019 XXVIII Memoriał Sawickiego Radom Pobierz
22-23.06.2019 XXXVI Memoriał Szydłowskiej Warszawa (Drukarz) Pobierz
25-26.05.2019 XIV Memoriał Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
25-26.05.2019 V Memoriał Trenerów KŁ „Chrobry” Z. Prostaka, B. Sadowskiego o Statuetkę Głuchołazkiej Kozy Głuchołazy Brak pliku
13-14.04.2019 XIV Zawody o Pietruszkę Radzymin Pobierz
07.04.2019 IV Zawody o Puchar Burmistrza Piaseczna, Halowe Mistrzostwa Warszawy Piaseczno Pobierz
30-31.03.2019 XXIX Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Zgierz Pobierz
02-03-03.2019 X Memoriał Hibnera Teresin Pobierz
07-09.12.2018 Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe Kielce Pobierz
24.11.2018 XII Memoriał Trześniewskiego Radom Pobierz
20.10.2018 Field w centrum Miasta + Zawody o harcerską lilijkę Warszawa (Mokotów) Pobierz
08-09.09.2018 X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Ożarów Mazowiecki Pobierz
23-24.06.2018 XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej Warszawa (Drukarz) Pobierz
26.05.2018 XIII Memoriał Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
19-20.05.2018 IV Memoriał Trenerów KŁ „Chrobry” Z.Prostaka, B.Sadowskiego o Statuetkę Głuchołazkiej Kozy Głuchołazy Pobierz
19.05.2018 XXVII Memoriał Sawickiego Radom Pobierz
07-08.04.2018 XIII Zawody o Pietruszkę Radzymin Pobierz
24.03.2018 III Zawody o Puchar Burmistrza Piaseczna Zalesie Górne Pobierz
17-18.03.2018 XXVIII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Zgierz Pobierz
09-11.03.2018 XXXIII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Zamość Pobierz
17-18.02.2018 IX Memoriał Hibnera Teresin Pobierz
25.11.2017 XI Memoriał Trześniewskiego Radom Pobierz
16.09.2017 Mistrzostwa Polski Młodzików Kielce Pobierz
19.08.2017 XXVI Memoriał Michała Sawickiego Radom Pobierz
24-25.06.2017 XXXIV Memoriał Ireny Szydłowskiej Warszawa (Drukarz) Pobierz
04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży Warszawa (Drukarz) Pobierz
03-04.06.2017 XII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
08.04.2017 XII Zawody o Pietruszkę Radzymin Pobierz
02.04.2017 II Zawody o Puchar Burmistrza Piaseczna Zalesie Górne Pobierz
18-19.03.2017 XXVII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Zgierz Pobierz
4-5.02.2017 VIII Memoriał Karola Hibnera Teresin Pobierz
11.12.2016 Zawody Mikołajkowe Teresin Pobierz
27.11.2016 X Memoriał Trześniewskiego Radom Pobierz
17-18.09.2016 VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Kraków Pobierz
28-31.07.2016 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie Dobrcz Pobierz
4.06.2016 Mistrzostwa Krakowa w łucznictwie Kraków Pobierz
22.05.2016 XI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
11-13.03.2016 XXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie klasycznym i bloczkowym Zgierz Pobierz
6.03.2016 Halowe Mistrzostwa Mazowsza Teresin Pobierz
23-24.01.2016 VII Memoriał Karola Hibnera Teresin Pobierz
28.11.2015 IX Memoriał Józefa Trześniewskiego Radom Pobierz
23.11.2015 Łucznicze Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików Warszawa Pobierz
22.11.2015 Halowe Mistrzostwa Polskich Studentów i Absolwentów Radzymin Pobierz
18.10.2015 Łucznicze Mistrzostwa Warszawy FIELD Warszawa (MKŁ Strzała) Pobierz
30.09.2015 Zawody zakończenia sezonu dzieci i młodzików Warszawa (KS Drukarz) Pobierz
20.09.2015 Mistrzostwa Mazowsza 2015 na torach otwartych Teresin Brak pliku
12.09.2015 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w łucznictwie Zgierz Pobierz
29-30.08.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików Zgierz Pobierz
22.08.2015 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w łucznictwie Ożarów Mazowiecki Pobierz
28.03.2015 X Zawody o Pietruszkę Radzymin Pobierz
21-22.03.2015 V Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Pińczów Pobierz
28.02.2015 Halowe Mistrzostwa Mazowsza Teresin Pobierz
7-8.02.2015 VI Memoriał Karola Hibnera Teresin Pobierz
14.12.2014 VI runda Grand Prix Żoliborza 2014 Warszawa (Marymont) Pobierz
6-7.12.2014 X Międzynarodowe Zawody 24-godzinne Radzymin Pobierz
29.11.2014 VIII Memoriał Józefa Trześniewskiego w łucznictwie Radom Pobierz
22.11.2014 V runda Grand Prix Żoliborza 2014 Warszawa (Marymont) Pobierz
4.10.2014 III Memoriał Jana Konopczyńskiego Żołędowo Brak pliku
4.10.2014 Mistrzostwa Polski Studentów Kraków Pobierz
20.09.2014 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych Zgierz Pobierz
23.08.2014 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w łucznictwie Ożarów Mazowiecki Pobierz
21-22.06.2014 XXXI Memoriał Ireny Szydłowskiej Warszawa (Drukarz) Pobierz
10.06.2014 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2014 Warszawa Pobierz
25.05.2014 II runda Grand Prix Żoliborza 2014 Warszawa (Marymont) Pobierz
24-25.05.2014 IX Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
10.05.2014 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych Radom Pobierz
26.04.2014 I runda Grand Prix Żoliborza 2014 Warszawa (Marymont) Pobierz
30.03.2014 I Runda Pucharu Mazowsza Młodzików i Dzieci 2014 Radzymin Pobierz
29.03.2014 IX Zawody o Pietruszkę Radzymin
22-23.03.2014 IV Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Zgierz Pobierz
15-16.03.2014 XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Dąbrowa Tarnowska Pobierz
8-9.02.2014 V Halowy Memoriał im. Karola Hibnera Teresin Pobierz
2.02.2014 Halowe Zawody Noworoczne dla Dzieci i Młodzików Warszawa Pobierz
7-8.12.2013 IX Międzynarodowe 24-godzinne Zawody Łucznicze Radzymin Pobierz
30.11.2013 VII Memoriał Józefa Trześniewskiego Radom Pobierz
10.11.2013 V runda Żoliborskiego Grand Prix w łucznictwie Warszawa (Marymont) Pobierz
22.09.2013 IV runda Żoliborskiego Grand Prix w łucznictwie Warszawa (Marymont) Pobierz
7-8.09.2013 V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters Poznań Pobierz
19-21.07.2013 XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich: Łucznictwo Zgierz Pobierz
11.06.2013 Warszawska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie Warszawa Pobierz
24-26.05.2013 VIII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego Warszawa (Marymont) Pobierz
23-24.03.2013 IIII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie Jasienica Pobierz
23-24.02.2013 IV Halowy Memoriał im. Karola Hibnera Teresin Pobierz
8-9.12.2012 VIII Międzynarodowe 24-godzinne Zawody Łucznicze Radzymin Pobierz