Wstęp

Poniższa lista zawiera wybrane filmy z klubowego kanału Youtube. Są to głównie występy naszych zawodników na zawodach łuczniczych. Na razie lista nie imponuje rozmiarem, ale stopniowo będziemy dodawać do niej kolejne pozycje.

Nasz kanał na platformie Youtube można odnaleźć pod adresem:
https://www.youtube.com/user/KlubRobinHood


W poniższe pole możemy wprowadzić interesujący nas tekst, którego chcemy szukać w tytułach i opisach filmików z listy.

 • Zawody o Pietruszkę 2014 w Radzyminie

  Data dodania: 13.07.2014
  3 min. 34 sek.

  Filmik pokazujący występ łuczników „Robin Hooda" na Zawodach o Pietruszkę w Radzyminie w 2014 roku. Wystartowało sześcioro członków Klubu. Karolina Komorowska wygrała kategorię kadetek, a Rafał Chojna był czwarty wśród seniorów. Drużynowo również uplasowaliśmy się na 4. miejscu. Obszerna fotorelacja z naszego występu na tych zawodach dostępna jest tutaj.


 • Trener i Rafał na memoriale w Teresinie

  Data dodania: 1.03.2014
  0 min. 39 sek.

  Tak strzelali Trener Wiktor Żarnowiecki (drugi z prawej, w klubowej czapce) i Rafał (pierwszy z lewej) podczas rundy kwalifikacyjnej w ramach V Memoriału Karola Hibnera w Teresinie. Fotorelacja z naszego występu na tych zawodach dostępna jest tutaj.


 • Karolina na VII Memoriale J. Trześniewskiego

  Data dodania: 2.12.2013
  0 min. 39 sek.

  Fragment jednego z finałowych pojedynków podczas VII Memoriału Józefa Trześniewskiego w Radomiu, 30.11.2013. Przedstawiona na filmie zawodniczka naszego klubu Karolina Komorowska zajęła 3. miejsce w kategorii juniorek. Obszerna fotorelacja z naszego występu na tych zawodach dostępna jest tutaj.


Jeśli masz ciekawy pomysł na filmik dotyczący łucznictwa lub chciałbyś pomóc nam w tworzeniu kolejnych „hollywoodzkich" produkcji (jesteśmy szczególnie zainteresowani pożyczeniem kamery nagrywającej ≥ 1000 klatek/s), to prosimy o kontakt pod adresem strona [małpka] robinhood [kropka] waw.pl