Hit The Jackpot 3

Hit The Jackpot 3

Rozbudowana i wciągająca gra łucznicza typu multiplayer. Po wybraniu opcji "Play as Guest" mamy do dyspozycji tryb treningowy, a po założeniu konta możemy mierzyć się z innymi graczami z całego świata w zawodach na różnych dystansach, zdobywać medale i nagrody oraz ulepszać swój łuczniczy ekwipunek. Idealna rozrywka na długie jesienne i zimowe wieczory. Dodatkowo cieszy fakt, że gra została napisana przez Polaków.
Robin To The Rescue

Robin To The Rescue

W tej niezbyt skomplikowanej acz pomysłowej grze wcielamy się w legendarnego Robin Hooda i strzałami z łuku staramy się oswbodzić niesłusznie skazanych na powieszenie wieśniaków. Robimy to przestrzeliwując sznur, na którym wiszą. Musimy przy tym uważać, aby nie trafić żadnego z powieszonych. Do przejścia mamy aż 20 coraz trudniejszych poziomów.
Bowman 2

Bowman 2

Bardzo prosta od strony wizualnej lecz wciągająca gra łucznicza. Mamy do dyspozycji tryb treningu, pojedynku z przeciwnikiem sterowanym przez komputer lub przez drugiego gracza a także opcję strzelania do wirtualnych ptaków. W ustawieniach możemy zmienić poziom trudności poprzez dodanie/usunięcie przeszkód fizycznych na torze oraz wiatru.
Bow Shooting

Bow Shooting

Przyjemna gra, w której wcielamy się w średniowiecznego łucznika i mamy za zadanie trafiać do kolejnych celów przed upływem wyznaczonego czasu. Poziom trudności stopniowo rośnie, a przez cały czas towarzyszy nam miła dla ucha muzyka.
Max Arrow

Max Arrow

W tej grze wcielamy się w łucznika strzelającego do tarczy na 30, 50 i 70m. Musimy uwzględnić siłę i kierunek wiatru oraz grawitację. Gra wyróżnia się trójwymiarową grafiką oraz powtórkami pokazującymi lot naszej strzały. Na końcu mamy również możliwość porównania naszego wyniku z wynikami innych graczy z całego świata.
Logo klubu - przejście na stronę główną